קרן לבנה

המסע שלי עם הרחם התחיל בתחילת שנות ה-20 שלי כשהפסקתי לקחת גלולות והווסת לא חזרה במשך שנה שלמה. 

אבחנו לי ״שחלות פוליסטיות״ וטיפולי פוריות לעתיד, כשארצה להכנס להריון.
היה ברור לי שהגלולות היו הגורם לכל המצב והתחלתי ללמוד על הגלולות, המחזור החודשי, על שחלות פוליציסטיות. ניסיתי לרפא את הרחם שלי בכל הדרכים שהיו זמינות לי.
אחרי שנה הדם חזר וזו היתה חגיגה גדולה! מאד המחזור שלי אהוב מאד. בעצם האהבה למחזור שלי, מצד אחד, והזעם על המערכת שגרמה לניתוק ביני לבין הרחם, מצד שני, דחפו אותי להמשיך לחקור את התופעה של המחזור החודשי.
חיפשתי מורות. למדתי את שיטת המודעות לפוריות ואת שיטת שרמן ואת החניכה לריפוי הרחם עברתי בקליפורניה.
היום במבט אחורה אני מתמוגגת לראות איך התפתחנו. היום יש כל כל הרבה ידע, שיטות, נשים חכמות שמלמדות על נשיות מכל כך הרבה גוונים, איזו קפיצה תודעתית עצומה עשינו! זה גורם לי להתמלא בתקווה ואמונה.
בקליפורניה למדתי מנשים מופלאות ומלאות חוכמה – דיאנה לם בראש ובראשונה, חלוצת האוהל האדום, תודה לך.

 

חזרתי לארץ עם הבנה עמוקה של הקשר בין המצב האקולוגי, השמירה על אמא אדמה למצב של הרחם הנשית והחיבור של האנושות למחזור החודשי. ראיתי את השריפה שקוראת מעשייה ללא הפסקה. הקצב של החברה המערבית שלא מאפשר מנוחה מקודשת. אני רואה את המחזור החודשי כתשובה מאזנת באופן שאדמה קוראת לנו דרך הרחם לחדול, להיות באי-עשייה , להיות בהקשבה פנימה. בשקט.

ההבנה הזו נטעה בי תחושת שליחות חזקה ומתוכה הקמתי ב 2012 את פרוייקט בת אדמה.

שנתיים אחכ ילדתי את הילדה שלנו. בלידה הבנתי שהתמסרות שלי לווסת , הצלילה החודשית לתוך השקט שמתחת לכאב, בעצם היא גם הכנה ללידה!!

אחרי הלידה נחשפתי לעיסוי רחם , אהבה גדולה בחיי.
רוזיטה ארויגו הביאה לעולם המערבי שיטת ריפוי רחם עתיקה שמגיעה ממרכז אמריקה. השיטה משלבת עיסוי עם טכניקות נוספות וביניהן סאונת אדים לאגן- שגם בה התאהבתי עד עומקי רחמי.
שם גם הכרתי את מורתי הגדולה מרוה זהר, אצלה למדתי גניקוסופיה. עוד חניכה עוצמתית לריפוי נשי.

היום אני בתשוקה להגדיל את האדוות. אני משקיעה המון בלחנוך נשים שהן שגרירות של הידע הזה, שיגיעו לעוד מעגלים ולעוד נשים. 

בנות האדמה – שגרירות הרחם. הן נשים שנושאות בדרכן את הסגולה של הרחם המחזורית. 

כול אחת מגיעה מרקע שונה ותחומי עניין עיסוק מגוונים. אך כולנו מרגישות בחשיבות שיש בחגיגת מחזורי הטבע הנשי. 

כולן עברו את ההכשרה של קורס ״שגרירות בת אדמה״ ואנחנו נפגשות 4 פעמים בשנה לחגוג את מחזורי האדמה 

שגרירות מספרות על קורס ההכשרה

הקורס שגרירות בת אדמה אפשר לי להתקרב אל עצמי ולהבין יותר ויותר את הגוף שלי. להבין מה עובר עליי בכל חודש מחדש פיזית ונפשית. ולהכניס הרבה רוגע, חמלה והבנה לעצמי. למדתי ריטואלים תומכים שעזרו לי להנות מהמתנות שיש לכל שלב של המחזור לתת. זכיתי למרחב נשי תומך מזין ומחבק, להרבה ידע וחוכמה שהביאה קרן לבנה במקצועיות, אמפתיה והמון תשוקה שפשוט כל אישה צריכה לדעת. ממליצה לכל אישה לתת את זה לעצמה
255437054_4798570296822297_7874346156912472904_n
יעל הדר
מורה ליוגה ומרצה לתנועה
קרן לבנה היא מורה מופלאה, אשר הצליחה ברגישות, בפשטות ובגובה העיניים, להזכיר וללמד אותי את החכמה האינסופית שקיימת בגופי. הידע והחוויה שהועברו במעגלים שלה טבועים בי עמוקות. הם לימדו אותי להכיר ולקבל את המזג המשתנה של גופי הנשי, וחיזקו בי אהבה וקבלה עצמית. קורס השגרירות הביא אותנו, המשתתפות, לאחווה נשית פתוחה וקרובה, ואנחנו מהוות זו לזו רשת תמיכה ועוגן עד היום. אני ממליצה לכל אישה לקבל מהמתנה החשובה הזו, ומתרגשת מהרחבת הרשת הנשית של בנות אדמה.
רוני מגדל
מטפלת בתנועה
...מהמפגש הראשון הרגשתי שמצאתי אוצר ונפתח בפני עולם חדש ומרגש. צללתי אל החוכמה הנשית שקרן לבנה מזכירה... הופתעתי מהעוצמות של האשה הזאת ומהידע הרב שהיא ליקטה במשך שנים מנשים ברחבי העולם. תודה לך חברה אהובה, תודה לכן נשים חזקות ומדהימות שחלקו איתי את אחד המסעות החזקים בחיי. ולכן אחיותי הנשים- אני קוראת לכן ללכת ולהיזכר בחוכמה ובעוצמה הנשית שטמונה בכן.
אלה ילון
מתכננת פרמקלצר וחוקרת את תרבות האלה
Translate »